• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sonic CineVision Encoding Session Format Sonic Solutions

Co to jest plik CVN?

Sesja kodowania dysku utworzona za pomocą programu Sonic CineVision, programu do kodowania płyt CD / DVD i Blu-ray. Zawiera listę plików multimedialnych, które mają być nagrane na płytę, a także tytuły, godziny rozpoczęcia i zakończenia.

Jak otworzyć plik CVN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVN

Inne problemy z plikiem CVN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVN:

  • plik CVN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik