• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CVI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CVI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CVI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CVI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CassiniVision Map Image Format ACD Systems

Co to jest plik CVI?

Format obrazu używany przez program Canvas, ilustracja techniczna i grafika do edycji. Może zawierać zarówno grafikę bitmapową, jak i wektorową. Czasami używany do zapisywania obrazów proxy, co redukuje czas ponownego renderowania na ekranie dokumentów intensywnych.

Wersja programu Canvas na Macwie została przerwana. Jednak pliki CVI mogą być nadal wyświetlane w kanwie Canvas X, która była ostatnią wersją programu Canvas for Mac w 2005 roku.

Jak otworzyć plik CVI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CVI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CVI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CVI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CVI

Inne problemy z plikiem CVI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CVI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CVI:

  • plik CVI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CVI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CVI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik