• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CV5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CV5. Jeżeli chcesz otworzyć plik CV5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CV5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canvas 5 Drawing Format ACD Systems

Co to jest plik CV5?

Format obrazu używany przez program Canvas 5, ilustracja techniczna i program rysowania. Może zawierać obrazy wektorowe i obrazy rastrowe. Również kompatybilny z nowszymi wersjami Canvas.

Pliki CV5 można wyświetlać w wersjach 5 lub późniejszych. Wersje Mac Canvas zostały przerwane po Canvas X, który został wydany w 2005 roku.

Jak otworzyć plik CV5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CV5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CV5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CV5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CV5

Inne problemy z plikiem CV5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CV5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CV5:

  • plik CV5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CV5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CV5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik