• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CURXPTHEME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CURXPTHEME. Jeżeli chcesz otworzyć plik CURXPTHEME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CURXPTHEME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CursorFX Theme Format Stardock

Co to jest plik CURXPTHEME?

Plik utworzony przez CursorXP, edytor motywów myszy, który umożliwia użytkownikom dostosowanie wyglądu i kursorów myszy. Zawiera grafiki kursora, efekty i trasy, a także ruchy myszy, zdarzenia i preferencje animacji. Zawiera metadane takie jak autor i wersja. Zawiera obrazy kursora jako osadzone pliki .PNG.

Stardock zastąpił CursorXP z jego następcą, CursorFX, który jest kompatybilny z Microsoft WindowsXP i Microsoft Windows Vista. CursorFX automatycznie konwertuje pliki CURXPTHEME na format .CURSORFX.

Jak otworzyć plik CURXPTHEME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CURXPTHEME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CURXPTHEME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CURXPTHEME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CURXPTHEME

Inne problemy z plikiem CURXPTHEME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CURXPTHEME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CURXPTHEME:

  • plik CURXPTHEME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CURXPTHEME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CURXPTHEME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik