• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CURSORFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CURSORFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CURSORFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CURSORFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CursorFX Cursor Theme Format Stardock

Co to jest plik CURSORFX?

Plik motywu utworzony przez CursorXP, program do edycji kursora myszy. Zawiera grafikę myszy, efekty i trasy, a także zdarzenia myszy i preferencje poruszania się. Zawiera pliki .PNG dla obrazów kursora i zawiera metadane autora i wersji. Przechowywany jako skompresowany plik, aby zmniejszyć rozmiar pliku.

Pliki CURSORFX zawierające tylko efekty są nazywane pakietami efektów myszy i są dostępne na liście efektów w Panelu sterowania programu CursorFX. Pliki CURSORFX zawierające tylko szlaki są nazywane pakietami tras śladowych myszy i są dostępne z listy Trasy w Panelu sterowania CursorFX.

CursorFX, następca CursorXP, może nadal otwierać pliki CursorXP .CURXPTHEME. Jednak pliki CURXPTHEME otwarte przez CursorFX mogą być zapisywane tylko jako pliki CURSORFX.

Jak otworzyć plik CURSORFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CURSORFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CURSORFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CURSORFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CURSORFX

Inne problemy z plikiem CURSORFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CURSORFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CURSORFX:

  • plik CURSORFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CURSORFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CURSORFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik