• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CTV3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CTV3. Jeżeli chcesz otworzyć plik CTV3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CTV3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Citavi 3 Project Format Swiss Academic Software

Co to jest plik CTV3?

Plik projektu stworzony przez Citavi, program do zarządzania referencjami dla systemu Windows. Mogą zawierać różne typy danych bibliograficznych i cytowań dotyczących źródeł informacji. Mogą też zawierać notatki pisemne. Służy do oszczędzania informacji z badań i informacji źródłowych.

Pliki CTV3 mogą być przeszukiwane przez dowolną z informacji źródłowych zawartych w bazie danych.

Pliki CTV3 zostały wprowadzone z wersją Citavi 3. Poprzednia wersja oprogramowania używała rozszerzenia .CTV dla projektów.

Jak otworzyć plik CTV3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CTV3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CTV3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CTV3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CTV3

Inne problemy z plikiem CTV3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CTV3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CTV3:

  • plik CTV3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CTV3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CTV3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik