• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CTPROJECT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CTPROJECT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CTPROJECT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CTPROJECT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CrazyTalk Animator Project Reallusion

Co to jest plik CTPROJECT?

Plik projektu stworzony przez CrazyTalk Animator, program służący do animacji animacji 2D. Zapisuje aktorów, dźwięki, harmonogramy i ustawienia animacji kreskówki. Mogą być eksportowane do formatu .WMV i .AVI po zakończeniu.

Program CrazyTalk (nie Animator) używa rozszerzenia .CTP dla projektów.

Jak otworzyć plik CTPROJECT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CTPROJECT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CTPROJECT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CTPROJECT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CTPROJECT

Inne problemy z plikiem CTPROJECT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CTPROJECT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CTPROJECT:

  • plik CTPROJECT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CTPROJECT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CTPROJECT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik