• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IRIS CT Image Format N/A

Co to jest plik CT?

Plik obrazu używany przez stację roboczą Scitex lub Adobe Photoshop. Zawiera dane obrazu w formacie CMYK lub w odcieniach szarości. Zazwyczaj używany do dużych plików utworzonych w celu utrzymania pełnej jakości obrazu. Używany w wysokiej jakości pracy przygotowawczej.

Pliki CT są takie same jak pliki .SCT.

Jak otworzyć plik CT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CT

Inne problemy z plikiem CT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CT:

  • plik CT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik