• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSY. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canvas Symbol Library Format ACD Systems

Co to jest plik CSY?

Plik symboli używany przez Canvas, program do rysowania służący do tworzenia ilustracji technicznych. Zawiera grafikę wektorową, którą można wstawić do rysunku. Może przechowywać symbole znaków, budynków, części obwodów elektrycznych i innych obiektów. Może być zmieniany i stylizowany tak, aby pasował do ilustracji.

Na kanwie 12 można uzyskać dostęp do symboli za pomocą karty Biblioteka symboli panelu Dokowanie. Istnieje ponad 1000 symboli dołączonych do instalacji Canvas 12.

Jak otworzyć plik CSY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSY

Inne problemy z plikiem CSY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSY:

  • plik CSY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik