• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C# Primary Script Format Microsoft

Co to jest plik CSX?

Plik programisty napisany w Visual C # Script, C # API opracowany przez firmę Microsoft pod nazwą "The Roslyn Project". Służy do rozwijania komponentów w języku C #, które można uruchamiać na żądanie jako skrypty z ramą Roslyn.

Program Roslyn, który uruchamia pliki CSX jako skrypty, jest nazwany rcsi.Exe. Ten program jest częścią pakietu Roslyn, który można zainstalować przy użyciu usługi NuGet w programie Microsoft Visual Studio.

Jak otworzyć plik CSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSX

Inne problemy z plikiem CSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSX:

  • plik CSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik