• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Certificate Signing Request Format N/A

Co to jest plik CSR?

Plik CSR to plik utworzony jako żądanie podpisania certyfikatu cyfrowego. Zawiera zaszyfrowany blok tekstu, który identyfikuje wnioskodawcę certyfikatu i zawiera zaszyfrowane dane dla kraju, państwa, organizacji, domeny, adresu e-mail i klucza publicznego. Plik ten jest używany przez instytucję certyfikującą do ustanowienia dowodu tożsamości dla witryn sieci Web.

Pliki CSR są generowane przy użyciu klucza publicznego i prywatnego. Klucz publiczny jest zawarty w pliku CSR, a klucz prywatny jest używany do cyfrowo podpisywania pliku CSR.

Jak otworzyć plik CSR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSR

Inne problemy z plikiem CSR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSR:

  • plik CSR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik