• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSPLAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSPLAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSPLAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSPLAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS Sampling Plan Format IBM

Co to jest plik CSPLAN?

Plik utworzony przez SPSS, aplikację statystyczną. Zapisuje parametry planu pobierania próbek utworzonego przy użyciu Kreatora pobierania próbek (Analizuj & rarr. Złożone przykłady & rarr Wybierz próbkę ...). Po pobraniu danych próbki wyjściowej do tabeli po otwarciu.

Pobieranie próbek jest procesem statystycznym, w wyniku którego badanie niewielkiej części populacji powoduje wnioskowanie o całej populacji.

Jak otworzyć plik CSPLAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSPLAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSPLAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSPLAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSPLAN

Inne problemy z plikiem CSPLAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSPLAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSPLAN:

  • plik CSPLAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSPLAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSPLAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik