• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CSAPLAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CSAPLAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CSAPLAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CSAPLAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS Analysis Plan Format IBM

Co to jest plik CSAPLAN?

Plik utworzony przez oprogramowanie analizy statystycznej SPSS. Przechowuje parametry planu analizy utworzonego za pomocą Kreatora przygotowania analizy (Analiza i rarr złożonych próbek & rarr Przygotuj się do analizy ...). Służy do generowania składni SPSS, która zawiera komendy SPSS wymagane do przeprowadzenia analizy.

Aby uruchomić plan analizy, należy skopiować składnię generowaną z pliku CSAPLAN, wkleić ją do pliku składni SPSS (pliku .SPS), a następnie uruchomić w programie SPSS. Kreator analizy analizy ma opcję, która to automatycznie. Opcja jest oznaczona etykietą "Wklej składnię wygenerowaną przez Kreatora w oknie składni."

Jak otworzyć plik CSAPLAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CSAPLAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CSAPLAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CSAPLAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CSAPLAN

Inne problemy z plikiem CSAPLAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CSAPLAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CSAPLAN:

  • plik CSAPLAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CSAPLAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CSAPLAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik