• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compressed Poser Character Rigging Format Smith Micro

Co to jest plik CRZ?

Plik informacji o skompresowanych znakach utworzony przez Poser, rysunek 3D i program animacyjny. Zawiera informacje o stawach rysunkowych, na przykład o tym, gdzie i ile się ugną.

Nieskompresowane pliki o poszyciu Poser używają rozszerzenia .CR2.

Jak otworzyć plik CRZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRZ

Inne problemy z plikiem CRZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRZ:

  • plik CRZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik