• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRWL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRWL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRWL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRWL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Crawl Format Microsoft

Co to jest plik CRWL?

Plik dziennika generowany po procesie indeksowania uruchamanym przez program Windows Search, Microsoft Exchange lub serwer SharePoint Portal Server. Zawiera dane o plikach, które były "indeksowane" podczas procesu indeksowania. Zazwyczaj zapisane wraz z odpowiednim plikiem .THTH.

Jak otworzyć plik CRWL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRWL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRWL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRWL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRWL

Inne problemy z plikiem CRWL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRWL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRWL:

  • plik CRWL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRWL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRWL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik