• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRTR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRTR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRTR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRTR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MultiAd Creator Pro Document Format MultiAd

Co to jest plik CRTR?

Dokument marketingowy stworzony przez program Creator Pro, program służący do projektowania materiałów marketingowych. Zapisuje informacje o układzie strony, grafikę, tekst i inne dane dokumentu. Służy do drukowania ulotek i innych materiałów promocyjnych.

Aby zaimportować dokumenty programu Creator Pro do programu Adobe InDesign, można wyeksportować plik CRTR jako plik .PDF, a następnie zaimportować go do programu InDesign za pomocą wtyczki PDF2ID. Jednak jakość dokumentu może zostać zmniejszona z powodu procesu konwersji.

Jak otworzyć plik CRTR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRTR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRTR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRTR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRTR

Inne problemy z plikiem CRTR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRTR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRTR:

  • plik CRTR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRTR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRTR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik