• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Certificate Revocation List N/A

Co to jest plik CRL?

Plik danych zwykle używany przez serwery sieciowe i oprogramowanie szyfrujące. Zawiera czarną listę wycofanych cyfrowych certyfikatów. Przechowuje informacje o certyfikatach, takich jak emitent i data odwołania. Umożliwia administratorom zabezpieczeń blokowanie niezaufanych jednostek.

Jak otworzyć plik CRL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRL

Inne problemy z plikiem CRL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRL:

  • plik CRL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik