• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CREV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CREV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CREV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CREV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Captivate Review Format Adobe Systems

Co to jest plik CREV?

Plik utworzony przez program Adobe Captivate, narzędzie do nagrywania ekranu i tworzenia produktów eLearning. Zawiera sprawdzalny plik .SWF, który może być oznaczony i sprawdzany przez przeglądarkę Adobe Captivate Reviewer, dołączony do programu Adobe Captivate.

Pliki CREV umożliwiają użytkownikom przeglądanie i pozostawienie uwag na temat materiałów e-nauczania przed osiągnięciem ostatecznego projektu. Możesz je publikować z pliku .CPTX w Captivate, wybierając File & rarr. Współpracuj & rarr. Wyślij do współdzielonego przeglądu. Po opublikowaniu recenzenci mogą zostawić swoje komentarze za pomocą oprogramowania Uśmieszaj recenzenta.

Jak otworzyć plik CREV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CREV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CREV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CREV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CREV

Inne problemy z plikiem CREV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CREV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CREV:

  • plik CREV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CREV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CREV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik