• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows CardSpace Backup Format Microsoft

Co to jest plik CRDS?

Plik kopii zapasowej utworzony przez system Windows CardSpace, cyfrowa aplikacja do zarządzania tożsamością dołączona do systemu Windows 7. Zawiera kopię zapasową jednego lub więcej kart .CRD CardSpace. Używane przy odtwarzaniu kart w przypadku ich zgubienia lub uszkodzenia. Służy również do przesyłania kart między komputerami.

Jak otworzyć plik CRDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRDS

Inne problemy z plikiem CRDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRDS:

  • plik CRDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik