• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRDOWNLOAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRDOWNLOAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRDOWNLOAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRDOWNLOAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Chrome Incomplete Download Format Google

Co to jest plik CRDOWNLOAD?

Plik CRDOWNLOAD to częściowo pobrany plik utworzony przez przeglądarkę internetową Google Chrome. Przechowywa zawartość pliku w czasie jego otrzymywania przez przeglądarkę i używa rozszerzenia ".Crdownload", aby oznaczać pobranie jako niepełne do czasu jego zakończenia, w którym momencie zostanie usunięty rozszerzenie ".Crdownload".

Google Chrome dodaje rozszerzenie ".Crdownload" do plików w momencie ich pobrania. Na przykład plik myMovie.Avi miałby nazwę myMovie.Avi.Crdownload. Po zakończeniu pobierania Chrome usunie rozszerzenie ".Crdownload" i plik jest gotowy do użycia. Najprawdopodobniej zobaczysz pliki CRDOWNLOAD w folderze "Pobrane" lub na pasku stanu pobierania w dolnej części okna przeglądarki Chrome podczas pobierania.

Jeśli pobranie Chrome zostało przerwane przed jego zakończeniem, odzyskanie części pliku może być możliwe. Wystarczy usunąć rozszerzenie ".Crdownload", a następnie spróbować otworzyć go za pomocą odpowiedniego programu. Na przykład niektóre typy plików audio i wideo mogą być nadal odtwarzane przez odtwarzacz multimedialny, mimo że nie są jeszcze w pełni pobrane. Jeśli spróbujesz tej metody i nadal nie możesz otworzyć pliku, musisz usunąć plik i ponownie go pobrać.

Pliki CRDOWNLOAD są podobne do plików .DOWNLOAD używanych przez Mozilla Firefox i Apple Safari.

Jak otworzyć plik CRDOWNLOAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRDOWNLOAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRDOWNLOAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRDOWNLOAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRDOWNLOAD

Inne problemy z plikiem CRDOWNLOAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRDOWNLOAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRDOWNLOAD:

  • plik CRDOWNLOAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRDOWNLOAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRDOWNLOAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik