• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Total Commander CRC Format Ghisler Software

Co to jest plik CRC?

Plik utworzony przez Total Commander, program służący do organizowania i zarządzania plikami w systemie Windows. Zawiera kod kontroli CRC (Cyclic Redundancy Check) dla podzielonego archiwum. Służy do sprawdzania, czy pliki z podzielonego archiwum zostały prawidłowo przywrócone do oryginalnego pliku.

Total Commander jest podobny do Eksploratora Windows, ale udostępnia dodatkowe funkcje, takie jak pakowanie i rozpakowywanie plików, uzyskiwanie dostępu do serwerów FTP i porównywanie zawartości plików.

Jak otworzyć plik CRC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRC

Inne problemy z plikiem CRC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRC:

  • plik CRC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik