• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRASHED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRASHED. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRASHED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRASHED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AbiWord Crash-saved Document Format AbiSource

Co to jest plik CRASHED?

Automatycznie zapisany dokument utworzony przez AbiWord, darmowy edytor tekstów open source. Zapisuje kopię otwartego dokumentu przed awarią programu. Służy do ratowania niezapisanych zmian dokumentu.

Jak otworzyć plik CRASHED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRASHED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRASHED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRASHED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRASHED

Inne problemy z plikiem CRASHED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRASHED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRASHED:

  • plik CRASHED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRASHED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRASHED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik