• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CRAFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CRAFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CRAFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CRAFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KSP Spacecraft Format Squad

Co to jest plik CRAFT?

Plik utworzony przez KSP (Kerbal Space Program), program do tworzenia przestrzeni kosmicznej. Zapisuje dane na statywie gracza znajdującym się w budynku pojazdu. Służy do zapisywania statku kosmicznego gracza.

Pliki CRAFT mają format zwykłego tekstu i są zapisywane w katalogu Ships w instalacji gry. Odtwarzacz nie współdziała bezpośrednio z plikami, zamiast tego używa przycisków zapisywania i ładowania w grze, które tworzą i otwierają pliki CRAFT.

Jak otworzyć plik CRAFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CRAFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CRAFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CRAFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CRAFT

Inne problemy z plikiem CRAFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CRAFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CRAFT:

  • plik CRAFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CRAFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CRAFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik