• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Oracle Application Development Framework ADF Binding Context Format Oracle

Co to jest plik CPX?

Plik używany przez aplikacje Oracle Application Development Framework (ADF). Zawiera definicje śledzenia stron sieci Web, a także wiązania danych odwzorowujące strony na źródła danych. Utworzone, gdy kontrola danych zostanie usunięta na stronę sieci Web za pomocą Edytora grafiki JDeveloper HTML.

Pliki CPX są powszechnie znalezione z nazwą DataBindings.Xml. Są one przechowywane w formacie XML.

Jak otworzyć plik CPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPX

Inne problemy z plikiem CPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPX:

  • plik CPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik