• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Compaq OEM Disc Configuration Format Compaq

Co to jest plik CPQ?

Plik znaleziony na płytach przywracania systemu Compaq OEM, zwanych Compaq Restore Plus! CD. Używa nazwy pliku OSLANG.CPQ i zawiera informacje konfiguracyjne dotyczące przywracania oryginalnego systemu operacyjnego Windows na komputerze.

Plik OSLANG.CPQ jest zapisywany w formacie zwykłego tekstu. Nie ma być edytowane przez użytkowników. Zamiast tego, podczas resetowania komputera do stanu stabilnego odwołuje się go do oprogramowania do przywracania systemu Compaq.

Jak otworzyć plik CPQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPQ

Inne problemy z plikiem CPQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPQ:

  • plik CPQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik