• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
C++ Main Source Code File Format N/A

Co to jest plik CPP?

Plik CPP jest plikiem kodu źródłowego zapisanym w języku C ++, popularnym języku programowania, który dodaje takie funkcje, jak programowanie obiektowe do C. Może to być samodzielny program lub jeden z wielu plików w projekcie rozwojowym. Pliki CPP muszą zostać skompilowane przez kompilator C ++ dla platformy docelowej przed uruchomieniem.

Pliki CPP są najczęściej edytowane przy użyciu programów oferujących podświetlanie składni. Nadal można otwierać pliki CPP za pomocą dowolnego edytora tekstu, ale najczęściej używane są programy oferujące podświetlanie składni, automatyczne uzupełnianie i inne przydatne narzędzia.

C ++ jest jednym z najbardziej popularnych języków programowania, dlatego pliki CPP są bardzo popularne.

main.Cpp - nazwa pliku źródłowego zazwyczaj używana do funkcji main () programu C ++, gdzie program zaczyna się wykonywać.

Jak otworzyć plik CPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPP

Inne problemy z plikiem CPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPP:

  • plik CPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik