• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Miradi Project Format Benetech

Co to jest plik CPMZ?

Plik projektu utworzony w Miradi lub ConPro, w bazie danych projektów dotyczących ochrony. Zaprojektowany, aby umożliwić wymianę danych pomiędzy Miradi i ConPro. Zawiera dane służące do tworzenia i monitorowania planów ochrony.

Standardowe pliki projektu Miradi są zapisywane z rozszerzeniem .MPZ.

Jak otworzyć plik CPMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPMZ

Inne problemy z plikiem CPMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPMZ:

  • plik CPMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik