• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVCHD Clip Information Format Sony

Co to jest plik CPI?

Plik informacji o klipie utworzony przez różne cyfrowe kamery wideo wysokiej rozdzielczości (HD). Zawiera metadane opisujące strumień wideo AVCHD, takie jak częstotliwość klatek, klatki na sekundę i współczynnik kształtu. Służy do opisu strumienia wideo .MTS.

Pliki CPI są powszechnie spotykane w katalogu multimediów cyfrowych AVCHD / BDMV / CLIPINF.

Format wideo AVCHD został opracowany wspólnie przez firmę Sony i Panasonic i został wydany po raz pierwszy w kamerze Sony Handycam HDR-UX1 w 2006 roku.

Jak otworzyć plik CPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPI

Inne problemy z plikiem CPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPI:

  • plik CPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik