• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPH. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Print House Printing Project Format Corel

Co to jest plik CPH?

Projekt drukowania utworzony przy użyciu programu Corel Print House, programu do publikowania na pulpicie. Służy do projektowania plakatów, kart okolicznościowych, banerów, kalendarzy, zaproszeń i drukowanych dokumentów.

Ostatnie wersje Print House opracowane przez firmę Corel to drukownia 2000 dla drukarek Macintosh i drukarek 6 dla systemu Windows (2003).

Pliki CPH nie można otworzyć w większości wersji programu CorelDRAW.

Jak otworzyć plik CPH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPH

Inne problemy z plikiem CPH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPH:

  • plik CPH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik