• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Win95 Cover Page Editor Fax Cover Sheet Format Microsoft

Co to jest plik CPE?

Plik utworzony przez program Fax Cover Page Editor, program służący do tworzenia stron tytułowych faksu. Zapisuje układ strony i informacje o zawartości strony tytułowej. Często zawiera logo firmy i informacje kontaktowe jego nadawcy. Może służyć jako wspólny szablon dla faksów firmowych.

Edytor stron z okładką faksów jest dołączony do niektórych wersji korporacyjnych systemu Microsoft Windows.

Jak otworzyć plik CPE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPE

Inne problemy z plikiem CPE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPE:

  • plik CPE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik