• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CPB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CPB. Jeżeli chcesz otworzyć plik CPB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CPB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comicino Studio Project Format Comicino Media

Co to jest plik CPB?

Plik utworzony przez Comicino Studio, narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji dla aplikacji WWW, komputerów stacjonarnych i mobilnych. Zapisuje zbiór stron interfejsu użytkownika, z których każdy może zawierać tekst, grafikę i elementy interaktywne. Można tworzyć i wdrażać na platformach iO, Android, Windows i platformach sieci Web.

Projekty Comicino Studio mogą obejmować niestandardowy kod napisany w języku podstawowym Comicino Basic, który jest podobny do programu Microsoft Visual Basic. Pomaga to programistom w obsłudze zdarzeń wejściowych użytkownika, takich jak kliknięcia przycisków i linków.

Comicino Basic jest językiem programowania opracowanym specjalnie dla Comicino Studio.

Jak otworzyć plik CPB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CPB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CPB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CPB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CPB

Inne problemy z plikiem CPB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CPB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CPB:

  • plik CPB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CPB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CPB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik