• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CP9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CP9. Jeżeli chcesz otworzyć plik CP9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CP9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ChoicePoint Encrypted Format N/A

Co to jest plik CP9?

Załącznik poczty e-mail szyfrowany przy użyciu szyfrowania SSL firmy ChoicePoint NSA (National Safety Alliance). Zostanie otwarte po dwukrotnym kliknięciu, jeśli zainstalowane jest oprogramowanie deszyfrowania ChoicePoint

Jak otworzyć plik CP9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CP9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CP9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CP9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CP9

Inne problemy z plikiem CP9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CP9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CP9:

  • plik CP9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CP9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CP9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik