• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xcode C++ Source Code Format Apple

Co to jest plik CP?

Plik kodu źródłowego zapisany w języku programowania C ++. Wykorzystywany przez oprogramowanie do projektowania aplikacji Apple Xcode i może być powoływany przez inne pliki źródłowe w ramach projektu programowania.

Większość plików C ++ korzysta z rozszerzenia .CPP. Jednakże Xcode używa rozszerzenia ".Cp" dla wstępnie zapisanych plików C ++ dołączonych do oprogramowania.

Jak otworzyć plik CP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CP

Inne problemy z plikiem CP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CP:

  • plik CP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik