• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COV. Jeżeli chcesz otworzyć plik COV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Cover Page Editor Fax Cover Page Format Microsoft

Co to jest plik COV?

Plik utworzony przez program Microsoft Fax Cover Page Editor, program faksowy dołączony do wersji systemu Windows Business, Ultimate i Enterprise. Zapisuje strukturę układu stron, tekst i grafikę dla strony tytułowej faksu. Często zawiera logo firmy, nazwę firmy i adres nadawcy. Służy do transmisji faksów.

Pliki COV mogą być przechowywane na wewnętrznych serwerach firmowych przy użyciu programu Fax Service Manager. Hostowane strony tytułowe mogą być udostępniane pracownikom, dzięki czemu faksy firmy mają standardowy format.

Jak otworzyć plik COV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COV

Inne problemy z plikiem COV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COV:

  • plik COV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik