• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COS2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COS2. Jeżeli chcesz otworzyć plik COS2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COS2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pinnacle Studio Cache Format Pinnacle Systems

Co to jest plik COS2?

Plik tymczasowy utworzony przez niektóre wersje programu Pinnacle Studio, program służący do edycji plików wideo. Przechowywa informacje dotyczące określonego zasobu, takiego jak plik .WMV lub .WMA. Wygenerowane automatycznie przez Pinnacle Studio w trybie edycji.

Pliki COS2 można bezpiecznie usuwać. Firma Pinnacle Studio zregeneruje je po kolejnym modyfikowaniu projektu.

Jak otworzyć plik COS2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COS2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COS2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COS2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COS2

Inne problemy z plikiem COS2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COS2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COS2:

  • plik COS2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COS2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COS2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik