• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COPY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COPY. Jeżeli chcesz otworzyć plik COPY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COPY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Ericsson Protected Content Format N/A

Co to jest plik COPY?

Własny format plików zabezpieczonych przed kopiowaniem w formacie DRM (Digital Rights Management) używany przez telefony komórkowe Sony Ericsson

Jak otworzyć plik COPY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COPY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COPY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COPY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COPY

Inne problemy z plikiem COPY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COPY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COPY:

  • plik COPY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COPY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COPY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik