• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CONTROLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CONTROLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CONTROLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CONTROLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OpenBVE Keyboard Settings Format OpenBVE

Co to jest plik CONTROLS?

Plik ustawień wykorzystywany przez oprogramowanie do symulacji pociągu OpenBVE. Sklepy skrótów służących do sterowania pociągami, kamerami, rogami i innymi elementami sterującymi. Może przechowywać domyślne skróty lub skróty zdefiniowane przez użytkownika w oprogramowaniu.

Pliki CONTROLS znajdują się w katalogu DataControls w instalacji oprogramowania.

Jak otworzyć plik CONTROLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CONTROLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CONTROLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CONTROLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CONTROLS

Inne problemy z plikiem CONTROLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CONTROLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CONTROLS:

  • plik CONTROLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CONTROLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CONTROLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik