• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CONFORM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CONFORM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CONFORM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CONFORM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Conformalizer Change List Format Maggot Software

Co to jest plik CONFORM?

Plik eksportowany przez program Conformalizer, program do tworzenia postów audio wykorzystywany do dopasowywania produkowanego obrazu do wideo. Zapisuje dane do dostosowywania sesji Pro Tools, list walutowych lub baz ADR do wyciętego obrazu. Zawiera zmianę Edytuj listę decyzji (.EDL) i powiązane metadane.

Oprogramowanie Maggot zostało przejęte przez firmę Cargo Cult.

Jak otworzyć plik CONFORM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CONFORM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CONFORM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CONFORM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CONFORM

Inne problemy z plikiem CONFORM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CONFORM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CONFORM:

  • plik CONFORM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CONFORM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CONFORM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik