• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COMMAND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COMMAND. Jeżeli chcesz otworzyć plik COMMAND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COMMAND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Terminal Format Apple

Co to jest plik COMMAND?

Plik skryptu utworzony dla terminala, narzędzia wiersza polecenia dołączonego do systemu Mac OS X. Zawiera polecenia powłoki tekstowej. Służy do automatycznego wykonywania komend tak, jakby były wpisywane kolejno w wierszu poleceń.

Aby go uruchomić, kliknij dwukrotnie plik COMMAND. Plik COMMAND można edytować dowolnym edytorze tekstu.

Jak otworzyć plik COMMAND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COMMAND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COMMAND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COMMAND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COMMAND

Inne problemy z plikiem COMMAND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COMMAND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COMMAND:

  • plik COMMAND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COMMAND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COMMAND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik