• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COMFYCAKESSAVE-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COMFYCAKESSAVE-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik COMFYCAKESSAVE-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COMFYCAKESSAVE-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comfy Cakes Saved Game Format Microsoft

Co to jest plik COMFYCAKESSAVE-MS?

Plik gry stworzony przez firmę Purble Place, gra logiczna i pamięciowa dołączona do systemu Windows Vista i Windows 7. Zapisuje statystyki rozgrywki w trybach Początkujący, Średniozaawansowany i Zaawansowany, które można wyświetlić, wybierając opcję Game & rarr. Statystyka. Zapisuje również stan gry, dzięki czemu gracz może wznowić pracę w miejscu, w którym się zatrzymał.

Comfy Cakes to jedna z trzech gier wchodzących w skład Purble Place. Podczas odtwarzania ciast Comfy w systemie Windows 7 tworzy plik COMFYCAKESSAVE-MS znajdujący się w katalogu [użytkownik] ZapleczoneMicrosoft GamesPurble Place.

Firma Purble Place została opracowana dla Microsoft przez gry typu Oberon.

Jak otworzyć plik COMFYCAKESSAVE-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COMFYCAKESSAVE-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COMFYCAKESSAVE-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COMFYCAKESSAVE-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COMFYCAKESSAVE-MS

Inne problemy z plikiem COMFYCAKESSAVE-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COMFYCAKESSAVE-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COMFYCAKESSAVE-MS:

  • plik COMFYCAKESSAVE-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COMFYCAKESSAVE-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COMFYCAKESSAVE-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik