• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku COLORPICKER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem COLORPICKER. Jeżeli chcesz otworzyć plik COLORPICKER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku COLORPICKER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X Color Picker Component Apple

Co to jest plik COLORPICKER?

Wtyczka do Pickera kolorów firmy Apple, narzędzia doboru kolorów wbudowanego w system Mac OS X. Dodaje opcję wyboru kolorów do narzędzia Color Picker, takiego jak kredki lub koło kolorów RGB.

Domyślne wtyczki do wybierania kolorów zainstalowane w systemie Mac OS X zawierają: NSColorPickerCrayon.ColorPicker NSColorPickerPageableNameList.ColorPicker NSColorPickerSliders.ColorPicker NSColorPickerUser.ColorPicker NSColorPickerWheel.ColorPicker Te pliki i inne wtyczki innych firm należy przechowywać w folderze System> Library> Color Pickers.

Jak otworzyć plik COLORPICKER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku COLORPICKER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi COLORPICKER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem COLORPICKER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik COLORPICKER

Inne problemy z plikiem COLORPICKER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem COLORPICKER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami COLORPICKER:

  • plik COLORPICKER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku COLORPICKER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik COLORPICKER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik