• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CNV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CNV. Jeżeli chcesz otworzyć plik CNV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CNV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canvas Drawing Format ACD Systems

Co to jest plik CNV?

Format rysowania kanału stosowany w wersjach od 6 do 8. Może zawierać zarówno grafikę wektorową, jak i grafikę rastrową, ale zazwyczaj zawiera głównie obrazy wektorowe.

Poprzednie wersje Canvas używają rozszerzenia pliku .CVS, a późniejsze wersje używają rozszerzenia .CVX.

Jak otworzyć plik CNV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CNV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CNV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CNV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CNV

Inne problemy z plikiem CNV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CNV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CNV:

  • plik CNV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CNV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CNV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku CNV
CNV do ODT