• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CNM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CNM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CNM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CNM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NoteMap Outline Format LexisNexis

Co to jest plik CNM?

Plik utworzony przez LexisNexis NoteMap Outline, program służący do tworzenia konturów. Przechowuje dokument tekstowy za pomocą struktury konspektu. Zawiera wcięcia tematów, podpunktów i innych notatek. Często używane w środowiskach prawnych do analizy i oceny spraw.

Jak otworzyć plik CNM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CNM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CNM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CNM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CNM

Inne problemy z plikiem CNM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CNM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CNM:

  • plik CNM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CNM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CNM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik