• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CNF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CNF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CNF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CNF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Network Configuration Format MySQL

Co to jest plik CNF?

Plik konfiguracyjny używany przez MySQL, program relacyjnych baz danych open source. Zawiera ustawienia, takie jak domyślne kodowanie znaków, limity czasu i ustawienia pamięci podręcznej i bufora. Często modyfikowane w celu dokładnego dostrojenia wydajności w zależności od używania bazy danych.

Plik konfiguracyjny MySQL ma nazwę my.Cnf. Najczęściej znajduje się w katalogu / etc /. Plik jest zapisywany w formacie zwykłego tekstu.

my.Cnf - Domyślnie domyślny plik konfiguracyjny MySQL znajdujący się w katalogu / etc /.

Jak otworzyć plik CNF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CNF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CNF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CNF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CNF

Inne problemy z plikiem CNF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CNF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CNF:

  • plik CNF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CNF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CNF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik