• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CNDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CNDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CNDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CNDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avery DesignPro For Mac Label Format Avery

Co to jest plik CNDX?

Dokument stworzony przez firmę Avery DesignPro dla komputerów Mac, program służący do tworzenia etykiet, wizytówek, kart okolicznościowych i innych układów stron. Może zawierać tekst, clipart, różne gradienty i kształty, a także inne elementy konstrukcyjne.

Pliki CNDX mogą być drukowane lub eksportowane do formatu .PDF po jego zakończeniu. Na komputerze Macintosh wybierz druk, a następnie wybierz opcję PDF jako opcję wydruku.

Jak otworzyć plik CNDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CNDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CNDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CNDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CNDX

Inne problemy z plikiem CNDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CNDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CNDX:

  • plik CNDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CNDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CNDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik