• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CNA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CNA. Jeżeli chcesz otworzyć plik CNA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CNA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Catena Project Format OpEx Software

Co to jest plik CNA?

Plik projektu stworzony przy użyciu Cateny, programu optymalizacji wyników biznesowych służącego poprawie jakości, usług i rentowności. Zapisany w folderze projektu wraz z folderem Toolkit zawierającym inne dane projektu.

Jak otworzyć plik CNA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CNA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CNA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CNA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CNA

Inne problemy z plikiem CNA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CNA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CNA:

  • plik CNA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CNA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CNA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik