• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CN1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CN1. Jeżeli chcesz otworzyć plik CN1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CN1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CNR Modem Initialization Data Format MITRE

Co to jest plik CN1?

Format pliku opracowany przez aplikacje analizatora plików MITR Corporation for Combat Net Radio (CNR). Zawiera sformatowane pola danych inicjowania dla systemów z modemami CNR MIL-STD-188-220. Przechowywany w formacie tekstowym ASCII jako ciąg wierszy, z których każdy zawiera cztery znaki szesnastkowe.

Pliki CN1 są przeznaczone do automatycznego inicjowania procesu inicjowania sieci dla taktycznych aplikacji wojskowych. Zawierają one elementy danych dla taktycznych modemów sieciowych, takich jak nagłówek aplikacji, przebieg fali nośnej i inne parametry specyficzne dla aplikacji.

Jak otworzyć plik CN1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CN1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CN1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CN1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CN1

Inne problemy z plikiem CN1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CN1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CN1:

  • plik CN1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CN1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CN1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik