• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Poser Compressed Camera Set Format Smith Micro

Co to jest plik CMZ?

Plik zestawu skompresowanych aparatów fotograficznych poser, program do modelowania i animacji rysunkowej 3D. Zawiera pozycje aparatów używanych przez Poser. Określa perspektywy oglądania modelu Poser lub sceny.

Niesklasyfikowane pliki z zestawu aparatu Poser mają rozszerzenie .CM2.

Jak otworzyć plik CMZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMZ

Inne problemy z plikiem CMZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMZ:

  • plik CMZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik