• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMREC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMREC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMREC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMREC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia For Mac Record Format TechSmith

Co to jest plik CMREC?

Plik nagrywania ekranów utworzony przez Camtasia, nagrywanie ekranu i program do edycji wideo. Zawiera audio i wideo zrobione podczas interakcji użytkownika z komputerem podczas sesji nagrywania ekranu. Służy do przechowywania treści samouczka i demonstracji. Zapisane w ramach projektu nagrywania ekranu .CMPROJ.

Wersja Camtasia w systemie Windows, zwana Camtasia Studio, przechowuje nagrania z ekranu jako pliki .CAMREC.

Jak otworzyć plik CMREC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMREC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMREC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMREC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMREC

Inne problemy z plikiem CMREC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMREC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMREC:

  • plik CMREC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMREC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMREC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik