• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia For Mac Project Format TechSmith

Co to jest plik CMPROJ?

Plik projektu stworzony przez Camtasia, nagrywanie ekranu i aplikacja do edycji wideo. Zawiera wszystkie pliki multimedialne, edycje wideo, ustawienia osi czasu i ustawienia projektu. Często używane do tworzenia samouczek wideo i innych demonstracji.

Pliki CMPROJ to rzeczywiście foldery zawierające kilka plików, w tym nagrania na ekranie .CMREC. Aby ręcznie zobaczyć zawartość, usuń rozszerzenie ".Camproj" i otwórz utworzony folder.

Podczas gdy wersja Camtasia firmy Mac wykorzystuje rozszerzenia CMPROJ i CMREC, wersja systemu Windows, zwana Camtasia Studio, korzysta z rozszerzeń .CAMPROJ i .CAMREC. Formaty plików nie są możliwe do przenoszenia między platformami Windows i Mac.

Jak otworzyć plik CMPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMPROJ

Inne problemy z plikiem CMPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMPROJ:

  • plik CMPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)